היזמים - משפחת כוזהינוף

משפחת כוזהינוף היא אחת מהמשפחות הדומיננטיות בתחום היהלומים בישראל ובעולם. המשפחה שהחלה את דרכה בעולם לפני כחמישה עשורים, השכילה לפתח את עסקיה בכל מוקדי הכח בעולם, והרחיבה פעילותה לארצות הברית, בלגיה ודרום אפריקה.

בבית, כמו בעסקים, המשפחה משתיתה את עסקיה על יושרה ואמינות, כבוד הדדי ואהבת אדם, ציונות ואחריות קהילתית.

לפני כעשור החלה המשפחה להשתלב בעסקי הנדל"ן בהובלת גברת נורית כוזהינוף. מאז קבלת ההחלטה החלה החברה לאתר, ליזום ולקדם פרויקטים בנדל"ן בישראל בתחומי המגורים, ההתחדשות העירונית והמסחר.

הניסיון בעולמות העסקים, תודעת השירות והשאיפה המתמדת לאיכות ומצוינות מאפיינת את פעילות המשפחה בתחום הנדל"ן, הנהנית מחוסן פיננסי משמעותי וממערכת קשרים מסועפת וארוכת שנים עם בנקים וגופי הון מובילים בישראל ובעולם.

אדריכלות - יסקי, מור, סיון אדריכלים

תכנון מגדל בראשית היווה עבורי אתגר של ממש, בשל הצורך לחדש, להפתיע ולעורר התפעלות מהמבט הראשון. מיקומו בנקודה הגבוהה ביותר בבבלי, הסביבה הירוקה והאינטימית שלו וקו הרקיע העוטף אותו הביאה אותנו לתכנן מגדל בצורת האות Y המאפשר לנוף הכולל את החיים האורבניים של תל אביב, לים הכחול ולפארק הירקון לזכות למקום של כבוד בכל אחת מהדירות

אדריכלית רחל פללר נחשבת לאחת מהאדריכליות המובילות בישראל ואמונה על תכנונם של אייקונים רבים בתחום המגורים בתל אביב, בניהם מגדלי אקירוב, מגדלי YOO ומגדל פרישמן.

צוות התכנון בהובלתה של פללר מצטיין בניסיון, מקצוענות רבת שנים, חשיבה מעמיקה על ממשק החיים והמגורים, ויותר מהכל – חדשנות ותעוזה, המביאות ליצירתם של האייקונים האדריכליים המובילים בתל אביב.

עיצוב פנים - אירמה אורנשטיין

זכינו להזדמנות לעצב את כל החללים בפרויקט בדיוק כפי שרצינו, ליצור חומרים וגימורים ולבנות עולם שמהווה מעיין סוד שנגלה לעיניהם של הדיירים בפרויקט, ומעניק להם עולם מלא של חוויות",

אירמה אורנשטיין – מעצבת פנים בעלת מוניטין וניסיון בינלאומיים, אמונה על תכנון הפנים של החללים המשותפים במגדל בראשית.

אורנשטיין וצוותה יצרו עולם אלגנטי על זמני, המשלב אלמנטים, טקסטורות וחומרים מגוונים המעוצבים ומיוצרים באופן בלעדי לפרויקט.

שיווק - איל חכם

"חווית הרכישה במגדל בראשית מבוססת בראש ובראשונה על קשב לרצונות הלקוח, הבנה של הצרכים שלו ומתן מענה מהיר, מלא ואמין לכל אלה".

את צוות המכירות והשיווק בפרויקט מוביל איל חכם, מאנשי השיווק הוותיקים והבכירים בתחום המגורים בישראל. חכם כיהן בעבר כסמנכ"ל השיווק והמכירות בחברת אפריקה ישראל מגורים והיה חלק מהצוות האחראי להצלחת מותג הסביונים. כיום איל מנהל את  חברת מניבים, בבעלותו. החברה מתמקדת בשיווק פרויקטים למגורי יוקרה בתל אביב ובירושלים.

הצוות שלו כולל אנשי מכירות מנוסים, בעלי ניסיון וידע מקיפים שנצברו במהלך מאות עסקאות נדל"ן מורכבות ללקוחות ישראלים וזרים כאחד.

ליווי משפטי - אביב טסה

משרד עו"ד אביב טסה נמנה על המשרדים הוותיקים והמוכרים בישראל בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. הידע המקצועי הנרחב והניסיון רב השנים אותם צבר, כמו גם ההכרה לה הוא זוכה, מקנים לו את מעמדו הבכיר בתחום זה ומהווים את הבסיס למוניטין המעולה ממנו הוא נהנה.

למשרד בקיאות מעמיקה וידע מקצועי רב בכל הקשור לתחום המקרקעין, על כל היבטיו ובדגש על יזום פרויקטים יוקרתיים, הקמת מגדלי יוקרה ועסקאות מורכבות.

Copyright © 2020 beresheet-bavli. | Designed by W&D וקסלר & דיין פרסום